14:46 / 27.01.2025 3.06k
2022-yildan buyon Nurafshon shahridagi Prezident maktabi Ijrochi direktori vazifasida ishlab kelayotgan Yuldoshov Maxmud Ma’ruf o‘g‘li Toshkent viloyati Maktabgacha va maktab ta’limi boshqarmasi boshlig‘i lavozimiga tayinlandi.
M.Yuldoshov – 1994-yilda Toshkent viloyati Bo‘stonliq tumanida tug‘ilgan. Ma’lumoti - oliy. 2018-yilda Singapur Menejmentni Rivojlantirish institutini tamomlagan.
U ish faoliyati davomida “GENNIS CAMPUS” NTM rahbari hamda Nurafshon shahridagi Prezident maktabi Ijrochi direktori lavozimlarida ishlagan.
Shuningdek, O‘zbekiston Liberal-demokratik partiyasidan Toshkent viloyati 25-Sho‘ralisoy saylov okrugidan deputatlikka nomzod sifatida ham ko‘rsatilgan.

Назначен новый начальник отдела дошкольного и школьного образования Ташкентской области
Юлдашов Махмуд Маъруф угли, работавший исполнительным директором Президентской школы в Нурафшане с 2022 года, назначен начальником управления дошкольного и школьного образования Ташкентской области.
М.Юлдашов родился в 1994 году в Бостанлыкском районе Ташкентской области. Образование - высшее. В 2018 году окончил Сингапурский институт развития менеджмента.
За свою карьеру он работал руководителем НОУ "GENNIS CAMPUS" и исполнительным директором Президентской школы в Нурафшане.
Также он выдвинут кандидатом в депутаты от Либерально-демократической партии Узбекистана от 25-го Шуралисайского избирательного округа Ташкентской области.
Шакирова Севара назначена директором Агентства специализированных образовательных учреждений, Хасан Шакиров - заместителем директора.