21:00 / 26.03.2024 26.92k
Qoraqalpogʻiston Respublikasi, viloyatlar va Toshkent shahridagi maktabgacha, umumiy oʻrta va maktabdan tashqari taʼlim tashkilotlari pedagog kadrlarining malaka (test) sinovini oʻtkazish manzillari bilan tanishing.
Malaka sinovlari oʻtkaziladigan joy manzillari:
• Qoraqalpogʻiston Respublikasi
Qoraqalpogʻiston Respublikasi, Pedagoglarni  yangi metodikalarga oʻrgatish milliy markazi. Nukus shahri, Ye.Alakoʻz koʻchasi, 54-uy.
Lokatsiya
Pedagoglarni yangi metodikalarga oʻrgatish milliy markazi. Andijon shahar, Istiqlol koʻchasi 8-uy.
Buxoro shahridagi 44-maktab binosi (Buxoror shahar, Bogʻishamol koʻchasi 5-uy. Moʻljal: oldingi Pedagogika kolleji.
Jizzax viloyati, Jizzax shahri 4-sonli umumtaʼlim maktabi. Jizzax shahar, Kimyogar mahallasi, Toʻqimachilar koʻchasi, 45-uy.
Qashqadaryo viloyati, Pedagoglarni yangi metodikalarga oʻrgatish  milliy markazi. Qarshi shahar, Olimlar koʻchasi, 2-uy.
• Navoiy viloyati
Navoiy viloyati, Navoiy shahri “Barkamol avlod” bolalar maktabi. Navoiy shahri, Aloqa koʻchasi, 6-uy.
Namangan viloyati, Namangan shahri 15-sonli umumtaʼlim  maktabi. Namangan shahar Gʻishkoʻprik MFY, uychi koʻcha 329-A uy.
Samarqand viloyati, Pedagoglarni  yangi metodikalarga oʻrgatish milliy markazi. Samarqand shahar, Hasan Obiddinov koʻchasi, 7-uy.
• Sirdaryo viloyati
Sirdaryo viloyati, Guliston shahri “Barkamol avlod” bolalar maktabi. Guliston shahri, “Shodlik” MFY Navoiy shoh koʻchasi, 55-uy.
Termiz shahridagi 26-maktab binosi Termiz shahri Kattabogʻ MFY, Farovon massivi, 2-mavze, 7-manzilgoh. Moʻljal: Yashil dunyo bozori
• Fargʻona viloyati
Fargʻona viloyati, Fargʻona shahri 28-sonli umumtaʼlim maktabi. Fargʻona shahar, Istiqlol MFY, A. Qodiriy 13-A.
Urganch shahridagi 17-maktab binosi. Urganch shahar 4-Yuqori bogʻ mahallasi, Maxtumquli koʻchasi, 229 A-uy
• Toshkent shahri va Toshkent viloyati
Pedagogik mahorat va xalqaro baholash ilmiy-amaliy markazi. Toshkent shahar, Olmazor tumani, Beruniy koʻchasi, 83-uy.

21:00 / 26.03.2024 26.92k
Объявлены места квалификации (тестирования) педагогических кадров дошкольных, общесредних и внешкольных образовательных организаций Республики Каракалпакстан, областей и города Ташкента.
Адреса мест проведения квалификационных испытаний:
Республика Каракалпакстан
Республика Каракалпакстан, Национальный центр подготовки учителей новым методам. г. Нукус, улица Е.Алакоза, 54.
Андижанская область
Андижанская область, Национальный центр подготовки учителей новым методам. г. Андижан, улица Истикляль, 8.
Бухарская область
Бухарская область, Когонский район, специализированная школа. 165, село Касри Орифон, Чолоки МФУ, Когонского района.
Джизакская область
Общеобразовательная школа №4, город Джизак, Джизакская область. г. Джизак, р-н Кимёгар, улица Токимачилар, 45.
Кашкадарьинская область
Кашкадарьинская область, Национальный центр подготовки учителей новым методам. Карши Шехар, улица Олимлар, 2 дом.
Навоийская область
Детская школа «Баркамол авлод», город Навои, Навоийская область. Улица Алока, 6, город Навои.
Наманганская область
Общеобразовательная школа №15 города Наманган Наманганской области. г.Наманган, МФУ «Гишкоприк», улица Уйчи 329.
Самаркандская область
Самаркандская область, Национальный центр подготовки учителей новым методам. Город Самарканд, улица Гасана Обиддинова, 7 дом.
Сырдарьинская область
Детская школа «Баркамол авлод», город Гулистан, Сырдарьинская область. г. Гулистан, МФУ «Шодлик», ул. Навои Шох, 55.
Сурхандарьинская область
Общеобразовательная школа №26 города Термез Сурхандарьинской области. г. Термез, р-н Фарход, ул. А. Навои, 19.
Ферганская область
Общеобразовательная школа №28, город Фергана, Ферганская область. г. Фергана, МФУ Истикляль, А. Кадыри 13-А.
Хорезмская область
Общеобразовательная школа №36 Ургенчского района Хорезмской области. Ургенчский район, село Гаровул, микрорайон Мевазор, улица Кувонч, 111.
г.Ташкент и Ташкентская область
Научно-практический центр педагогического мастерства и международной оценки. г.Ташкент, Алмазарский район, улица Беруни, 83.