18:30 / 06.01.2025 7.70k
Xabaringiz bor, bu yil ham an’anaviy ravishda “Eng yaxshi bezatilgan ta’lim muassasalari” tanlovini o‘tkazgan edik. Ushbu tanlovda umumiy o‘rta ta’lim maktablari o‘z jamoalari bilan birgalikda juda ham faol ishtirok etishdi.
Kuni kecha, tanlovda 1-, 2- va 3-o‘rinni egallagan ta’lim muassasalari haqida xabar bergandik.
Bugun tanlovda faxrli 1-o‘rinni egallagan Toshkent shahar, Chilonzor tumani, 164-umumiy o‘rta ta’lim maktabi jamoasiga va’da qilingan pul mukofoti va maxsus tashakkurnomalarni taqdim etish uchun xalqtaliminfo.uz tahririyati direktori Ulug‘bek Po‘latov mazkur ta’lim muassasasiga tashrif buyurdi.
Go‘lib maktab jamoasiga esa pul mukofoti va esdalik sovg‘alar, shuningdek Maktabgacha va maktab ta’limi vazirligi hamda xalqtaliminfo.uz tahririyatining tashakkurnomalari topshirildi.
Tanlovda 2- va 3-o‘rinni egallagan, Andijon viloyati, Andijon shahar 30-umumta’lim maktabi hamda Samarqand viloyati, Kattaqo‘rg‘on shahar 11-ixtisoslashgan umumiy o‘rta ta’lim maktablariga ham mukofot hamda tashakkurnomalar yetkazildi.

18:30 / 06.01.2025 7.80k
As you know, this year we have traditionally held the competition "Best Decorated Educational Institutions." In this competition, secondary schools participated together with their teams.
Yesterday, we identified the educational institutions that took the 1st, 2nd and 3rd places in the competition and gave information about these schools.
Today, the director of the editorship of xalqtaliminfo.uz, Ulugbek Pulatov, visited this educational institution to present the promised prizes and special thank-you cards to the team of the general secondary school No. 164 of Chilonzor district, Tashkent city, which took the honorable 1st place in the competition.
The Golib school team was awarded a cash prize and memorable gifts, as well as letters of gratitude from the Ministry of Preschool and School Education and the editorship of xalqtaliminfo.uz.
The second and third places in the competition were awarded to the 30th general education school of Andijan region, Andijan city, and the 11th specialized general education school of Samarkand region, Kattakurgan city.